| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και Μαύρο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | Καουτσούκ πυριτίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | αδιάβροχο, αδιάβροχο, με οπίσθιο φωτισμό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 390g/χωρίς καλώδιο, 450g/με καλώδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
|---|---|
| Αδιαβροχοποίηση | IP65 |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό πληκτρολόγιο PC |
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Βάρος | 600g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | Καουτσούκ πυριτίου |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | αδιάβροχο, αδιάβροχο, με οπίσθιο φωτισμό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Βάρος | 390g/χωρίς καλώδιο, 450g/με καλώδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 680 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | Καουτσούκ πυριτίου |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | αδιάβροχο, αδιάβροχο, με οπίσθιο φωτισμό |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 390g/χωρίς καλώδιο, 450g/με καλώδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |