| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | IP65 ΑΝΤΙ-ΣΤΑΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΟ |
| βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | IP65 ΑΝΤΙ-ΣΤΑΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΟ |
| Βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 680 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Βάρος | 600g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Βάρος | 350 γραμμάρια ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |