| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Βάρος | 1250 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Βάρος | 1760 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3060g |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Βάρος | 350 γραμμάρια ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3500 γρ |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3500 γρ |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Βάρος | 1760 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |