| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό πάνελ και πλήκτρων | Βάση πάνελ από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 |
| Υλικό βάσης | Κράμα αλουμινίου |
| Κύκλος ζωής πλήκτρων | 2 εκατομμύρια τουλάχιστον |
| Δύναμη πατήματος πλήκτρου | 2-3N |
| Μήκος διαδρομής πλήκτρου | 0.6mm |
| Διαστάσεις | 106×110×16mm |
| Μέγεθος πάνελ | 100×91.5mm |
| Βάρος | 275g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +65°C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10-95% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως +75°C |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5-95% |