1Τεχνικές προδιαγραφές
Σχεδιασμένο για δημόσια λειτουργία 24/7, αυτό το πληκτρολόγιο από ανοξείδωτο χάλυβα με βαθμολογία IP65/IK07 παρέχει αδιάλειπτη υπηρεσία σε περιβάλλοντα υψηλής κυκλοφορίας.Η διάρκεια ζωής του, που υπερβαίνει τα 2 εκατομμύρια πλήκτρα, εξασφαλίζει αντοχή σε κόμβους διαμετακόμισηςΤα ενσωματωμένα ηχητικά σχόλια και τα προσαρμόσιμα πλήκτρα υποβοηθητικού φωτισμού παρέχουν σαφείς ενδείξεις αλληλεπίδρασης για όλους τους χρήστες,ενώ η ανοχή σε μεγάλες θερμοκρασίες (-40 °C) και η ανθεκτική στη διάβρωση κατασκευή SUS304/SUS316 αντέχουν σε εξωτερικές εγκαταστάσεις και σκληρές συνθήκεςΗ συμβατότητα USB Plug-and-play επιτρέπει την ταχεία ανάπτυξη σε υπάρχοντα δημόσια συστήματα, καθιστώντας το αξιόπιστο σημείο επαφής για συνεπή, μακροπρόθεσμη δημόσια αλληλεπίδραση.
2Μηχανικά χαρακτηριστικά και προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον
| Υλικό πίνακα και κλειδιών | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πίνακας βάσης | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Κλειδί κύκλου ζωής | 2 εκατ. λεπτά |
| Δύναμη πίεσης κλειδιού | 2~3N |
| Διάρκεια διαδρομής κλειδιού | 0.6MM |
| Μέγεθος | 140*95*15,5MM |
| μέγεθος της ομάδας | 87.5*91.5MM |
| Βάρος | 245g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Εργασιακή RH | 10·95% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C+75°C |
| Αποθήκευση RH | 5·95% |
Κατηγορία προστασίας: IP65 / IK07
Πρότυπα ΕΜΚ:
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
Προστασία ESD: 15KV
3.Γλώσσα πληκτρολογίου
Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ.
Προαιρετικό για προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες, όπως ισπανικά, γαλλικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, ρωσικά, αραβικά, περσικά, κλπ.
4.Σχέδιο εγκατάστασης
![]()
5Τοποθεσία εφαρμογής
Σχεδιασμένο για συνεχή, αξιόπιστη απόδοση σε περιβάλλοντα χωρίς επιτήρηση και ημιεπιτήρηση, αυτό το βιομηχανικό πληκτρολόγιο χρησιμεύει ως αξιόπιστη διεπαφή για κρίσιμες δημόσιες εφαρμογές:
Βασικές εφαρμογές:
Θέματα ελέγχου πρόσβασης και πληροφοριών: πανεπιστήμια, εμπορικά κέντρα, ξενοδοχεία, τράπεζες, αεροδρόμια, σιδηροδρομικοί σταθμοί
Τερματικά αυτοεξυπηρέτησης και πληρωμών: μηχανές πώλησης εισιτηρίων, μηχανές παροχής καυσίμων, ΑΤΜ/CDM, δημόσια τηλέφωνα στο διαδίκτυο
Βασικά χαρακτηριστικά για τη δημόσια χρήση:
Διαρκέσιμη όλη την ημέρα: Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304/SUS316 με βαθμολογία IP65/IK07, ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες, σκόνη και φυσικές επιπτώσεις
Συνεχή λειτουργία: Τα πλήκτρα με πίσω φωτισμό με προσαρμόσιμα χρώματα εξασφαλίζουν την ορατότητα σε διαφορετικό φωτισμό· η ακουστική ανατροφοδότηση επιβεβαιώνει κάθε είσοδο
Σχεδιασμός χωρίς συντήρηση: >2 εκατομμύρια πλήκτρα μειώνουν τις ανάγκες συντήρησης· το plug-and-play USB λειτουργεί με Windows, macOS, Linux, Android και ενσωματωμένα συστήματα
Ετοιμότητα για όλα τα περιβάλλοντα: Αντιστέκεται σε θερμοκρασίες από -40°C, κατάλληλη για εγκατάσταση σε εσωτερικούς χώρους/εξωτερικούς χώρους σε περιοχές υψηλής κυκλοφορίας
Ιδανικό για οποιοδήποτε δημόσιο τερματικό ή τερματικό αυτοεξυπηρέτησης όπου η αξιοπιστία, η σαφήνεια και η μακροπρόθεσμη απόδοση δεν είναι διαπραγματεύσιμες.
6Περισσότερες φωτογραφίες:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
8Παρακαλούμε σημειώστε:
Όλες οι φωτογραφίες σε αυτόν τον ιστότοπο έχουν ληφθεί σε πραγματικές συνθήκες.Σας παρακαλούμε να ανατρέξετε στα πραγματικά παραληφθείσα προϊόντα για ακριβή αναπαράστασηΕυχαριστώ για την κατανόηση.
Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με αυτά τα αντικείμενα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες, σας ευχαριστούμε.