| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| βάρος | 1550 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| βάρος | 1260 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | IP65 ΑΝΤΙ-ΣΤΑΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΟ |
| βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | IP65 ΑΝΤΙ-ΣΤΑΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΟ |
| Βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Βάρος | 600g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 680 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Βάση πάνελ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό των κλειδιών | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ σε +65℃ |