| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό πίνακα και πλήκτρων | Βάση από ανοξείδωτο ατσάλι SUS304, κράμα αλουμινίου |
| Κύκλος ζωής πλήκτρων | 2 εκατομμύρια τουλάχιστον |
| Δύναμη πατήματος πλήκτρου | 2~3N |
| Μήκος διαδρομής πλήκτρου | 0.6MM |
| Διαστάσεις | 106*110*16MM |
| Μέγεθος πίνακα | 100*91.5MM |
| Βάρος | 275g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+65°C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10~95% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C~+75°C |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5~95% |
Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι US. Διατίθεται προσαρμοσμένη επιλογή για διαφορετικές γλώσσες, συμπεριλαμβανομένων των Ισπανικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Πορτογαλικών, Ρωσικών, Αραβικών και άλλων.
Με ανθεκτική στη διάβρωση κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι, στιβαρούς μηχανισμούς πλήκτρων και διεπαφή USB plug-and-play, το MT-12 εξασφαλίζει αξιόπιστη, συντηρητική αριθμητική εισαγωγή όπου το νερό, οι διαρροές ή η έκθεση στις καιρικές συνθήκες είναι καθημερινές πραγματικότητες.
Σημείωση: Ο ορισμός των πλήκτρων μπορεί να προσαρμοστεί για να καλύψει συγκεκριμένες απαιτήσεις εφαρμογής.