| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχος |
| γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| βάρος | 275 γρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Διαπραγματεύσιμος |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3500 γρ |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στις εκρήξεις και ανθεκτικό στη βία |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Βάρος | 1650 g ανά κομμάτι |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1250g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |