1Τεχνικές προδιαγραφές
Αυτό το βιομηχανικό αριθμητικό πληκτρολόγιο έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει ανώτερη αλληλεπίδραση ανθρώπου-μηχανής (HMI) μέσω μιας βελτιστοποιημένης αφής και ακουστικής εμπειρίας.Διαθέτει ένα καθαρό ακουστικό "BeEP" από το ενσωματωμένο κουδούνι του με κάθε πλήκτροΤο πίνακα και τα κλειδιά είναι κατασκευασμένα με ακρίβεια από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 (SUS316 προαιρετικό),προσφέροντας ένα στερεόΜε προστασία IP65/IK07 από νερό, σκόνη και φυσικές επιπτώσεις,Το συμπαγές σχεδιασμό USB plug-and-play εξασφαλίζει απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε όλα τα Windows, macOS, Linux, Android, και άλλα μεγάλα λειτουργικά συστήματα, καθιστώντας την ιδανική διεπαφή για πίνακες ελέγχου, συστήματα POS, ιατρικές συσκευές,και βιομηχανική αυτοματοποίηση όπου η σαφήνεια και η αξιοπιστία της αλληλεπίδρασης είναι πρωταρχικής σημασίας.
2Μηχανικές ιδιότητες και προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον
| Υλικό πίνακα και κλειδιών | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πίνακας βάσης | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Κλειδί κύκλου ζωής | Δύο εκατομμύρια λεπτά. |
| Δύναμη πίεσης κλειδιού | 2~3N |
| Διάρκεια διαδρομής κλειδιού | 0.6MM |
| Μέγεθος | 184*70*12MM |
| μέγεθος της ομάδας | 167*53MM |
| Βάρος | 350g |
| Επεξεργασία | -40°C+65°C |
| Οπ. RH | 10·95% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C+75°C |
| Αποθήκευση RH | 5·95% |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 / IK07 |
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
Προστασία ESD: 15KV
4.Γλώσσα πληκτρολογίου
Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ.
Προαιρετικό για προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες, όπως ισπανικά, γαλλικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, ρωσικά, αραβικά, περσικά, κλπ.
Μπορείτε να προσαρμόσετε επιπλέον Braille.
5.Σχέδιο εγκατάστασης
![]()
6Ιστοσελίδα εφαρμογής
Αυτό το αριθμητικό πληκτρολόγιο USB από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ειδικά κατασκευασμένο για απαιτητικά δημόσια περιβάλλοντα και περιβάλλοντα αυτοεξυπηρέτησης.ενστικτώδη εμπειρία HMI (Human-Machine Interface) για εφαρμογές όπως::
Συστήματα ελέγχου πρόσβασηςκαι σταθμούς ενημέρωσης σε πανεπιστήμια, εμπορικά κέντρα, ξενοδοχεία, τράπεζες, αεροδρόμια και σιδηροδρομικούς σταθμούς.
Τερματικά αυτοεξυπηρέτησηςσυμπεριλαμβανομένων των μηχανών πώλησης εισιτηρίων, των μηχανών διανομής καυσίμων, των ΑΤΜ/CDM και των δημόσιων τηλεφώνων μέσω διαδικτύου.
Σχεδιασμένο για συνεχή λειτουργία σε χώρους υψηλής κυκλοφορίας, συχνά χωρίς επιτήρηση, το πληκτρολόγιο συνδυάζει σαφή ακουστική ανατροφοδότηση (μέσω ενσωματωμένου κουδουνιού) με μια σταθερή απάντηση αφής από ανοξείδωτο χάλυβα,Η προστασία του IP65/IK07 απέναντι σε καιρικές συνθήκες, σκόνη και σωματική κακοποίηση,ενώ η συμβατότητα USB plug-and-play υποστηρίζει την απρόσκοπτη ολοκλήρωση με ένα ευρύ φάσμα τερματικού υλικού και λειτουργικών συστημάτων.
7Περισσότερες φωτογραφίες:
![]()
![]()
![]()
8Παρακαλώ σημειώστε:
Όλες οι φωτογραφίες σε αυτόν τον ιστότοπο έχουν ληφθεί σε πραγματικές συνθήκες.Σας παρακαλούμε να ανατρέξετε στα πραγματικά παραληφθείσα προϊόντα για ακριβή αναπαράστασηΕυχαριστώ για την κατανόηση.
Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με αυτά τα αντικείμενα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες, σας ευχαριστούμε.