| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία |
| Χρώμα | Το προεπιλεγμένο χρώμα είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, και το χρώμα του φωτός μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Βάρος | 230 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Βάρος | 350 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχος |
| γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| βάρος | 275 γρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Διαπραγματεύσιμος |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| βάρος | 1250 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Διασύνδεση | USB |
|---|---|
| Ανάλυση πάγκου αφής | 1000 DPI |
| Χρόνος ζωής του κλειδιού | 10 εκατομμύρια πλήκτρα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία, υπό φωτισμό |
| Αριθμός Κλειδιών | 16 |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 / IK07 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία, υπό φωτισμό |
| Αριθμός Κλειδιών | 16 |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 / IK07 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | διαπραγματεύσιμα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, D/A, T/T, Western Union |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Μάρκα | RICH |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | διαπραγματεύσιμα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, D/A, T/T, Western Union |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Μάρκα | RICH |