| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
|---|---|
| Υλικό των κλειδιών | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αλλαγή ζωής | Πάνω από 20 εκατομμύρια λειτουργίες |
| Εγκατάσταση πάνελ | Ναί |
| Βανδαλική απόδειξη | IK07 |
| υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Διαστάσεις | 18,4*10,4*2εκ |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Βάρος | 350 γραμμάρια ανά κομμάτι |
| Βάση πάνελ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό των κλειδιών | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ σε +65℃ |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Βάρος | 700 γραμμάρια ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3500 γρ |