| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Βάρος | 1760 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, Violence Resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3500g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1250g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | Ασημένιο και Μαύρο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3060g |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 3500 γρ |
| υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |