| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | IP65 ΑΝΤΙ-ΣΤΑΤΙΚΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ Ή ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΙΜΟ |
| βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | PET & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Λευκό και Μαύρο |
| Βάρος | 470 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 680 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |