| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| Βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στις εκρήξεις και ανθεκτικό στη βία |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Βάρος | 1650 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| βάρος | 1150 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Βάρος | 600g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Η προεπιλεγμένη γλώσσα πληκτρολογίου είναι ΗΠΑ και υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαφορετικές γλώσσες |
| Χρώμα | ασημένιο |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και Μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Βάρος | 600g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+70℃ |