| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα ((SUS316 είναι για επιλογή)) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη βία και ανθεκτικό στις εκρήξεις |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις |
| βάρος | 1450 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| Βάρος | 1550 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| βάρος | 1750 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| βάρος | 1550 g ανά κομμάτι |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Ζωή του διακόπτη κλειδιών | Περισσότερες από 2 εκατομμύρια πράξεις. |
| βάρος | 1550 g ανά κομμάτι |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1450g per piece |
| Υλικό | ΠΕΤ (πίνακας) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασημένιο και μαύρο |
| Βάρος | 660 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| βάρος | 1250 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |
| Διασύνδεση | USB |
|---|---|
| Ανάλυση πάγκου αφής | 1000 DPI |
| Χρόνος ζωής του κλειδιού | 10 εκατομμύρια πλήκτρα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο, αδιάβροχο, εκρηκτικό |
| Χρώμα | Ασήμι |
| βάρος | 1250 g ανά κομμάτι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+65°C |